Jaunumi - JAUNUMI

Noslēgusies pirmā Liepājas Jaunatnes Akadēmija 2020

Ir noslēgusies pirmā no YOU+ organizētajām apmācībām “Liepājas Jaunatnes Akadēmija 2020”.

Jaunantnes Akadēmijas laikā jaunieši iepazina citus savus vienaudžus un uzzināja kāda ir jauniešu līdzdalība dažādos procesos. Tāpat jaunieši, sadaloties grupās, ģenerēja 100 idejas, kuras spētu padarīt Liepāju par vēl labāku pilsētu.

Pēc tam, kad tika izvēlēta viena ideja, jaunieši apguva projektu pānošanas un īstenošanas procesus, projektu kanvas nozīmi un saturu. Taču, lai uzzinātu ideju aktualitāti, jauniešiem nācās izpētīt situāciju Liepājā, aptaujājot pilsētas iedzīvotājus.

Visas nedēļas garumā jauniešiem nācās gan izkāpt no komforta zonas, gan strādāt grupās, gan attīstīt prezentēšanas prasmes, lai nedēļas beigās prezentētu savas idejas žūrijas priekšā.
Idejas bija daudz, taču žūrijas priekšā tika prezentētas kopumā 4 idejas - brīvā laika pavadīšanas vietu izveide, koplietojamā siltumnīca Liepājas iedzīvotājiem, jauns skeitparks un jauniešu nodarbinātības centrs.

Papildus aktīvajam darbam, jaunieši uzklausīja arī dažādus pieredzes stāstus, uzklausīja un piedalījās diskusijā par Liepāju pēc desmit gadiem un devās ekskursijā uz LIAA Liepājas biznesa inkubators un Liepājas "Jauniešu Māja".

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos!

Tāpat liels paldies par dalīšanos pieredzē un viedokļos mūsu viesiem Elgars Roga, Anna VītolaMihails KostusevsIlona Jēce, Aksels Ruperts, Diana KalininaIntars ZēnsMarta Renāte Jērica, Guna Šneidere.

Paldies LIAA Liepājas biznesa inkubators un Liepājas "Jauniešu Māja" par jauko uzņemšanu savās telpās.

#PuMPuRS #JaunatnesAkadēmija2020 #Liepāja #JauniešiVAR #YOUPluss
Made on
Tilda