Jaunumi - JAUNUMI

Politiķis ir tikai cilvēks - Jānis Vilnītis

Sestdien, 13. Jūnijā, plkst. 15:00 Beberliņos norisināsies jauniešiem paredzēta brīvdabas orientēšanās ar Liepājas pilsētas mēru Jāni Vilnīti.
Brīvdabas orientēšanās laikā notiks gan fiziskas aktivitātes orientēšanās trasē, gan neformāls pikniks, kura laikā jauniešiem būs iespēja personīgāk iepazīt Liepājas pilsētas mēru kā cilvēku, ar kuru ir iespējams konstruktīvi un atvērti runāt par izaicinājumiem, kuri ir svarīgi gan jauniešiem, gan lēmumu pieņēmējiem.

Pasākums būs pirmā aktivitāte programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” īstenotajā projektā “Politiķis ir tikai cilvēks” , kura ietvaros neformāli pavadot laiku,  jaunieši iepazīsies ar lēmumu pieņēmēju personīgo pieredzi, izpratīs lēmumu pieņemšanas procesu pašvaldībā un visu sabiedrības locekļu lomu šajā procesā, kā arī lauzīs jauniešu vidū valdošos stereotipus par lēmumu pieņēmējiem. 

Projekta mērķis ir pilnveidot jauniešu un lēmumu pieņēmēju dialogu, palielināt jauniešu iesaisti pašvaldības demokrātiskajos procesos. Projekts ilgs līdz 2021. gada februārim un tajā paredzētas 3 galvenās aktivitātes - neformālas vakara diskusijas, kurās jaunieši tiksies ar katru no Liepājas pilsētas Domes lēmumu pieņēmējiem, informatīvā materiāla “Jaunā vēlētāja rokasgrāmata” izstrāde un projekta noslēguma konference “Politiķis ir tikai cilvēks”.

Dalība pasākumā tikai ar iepriekšēju pieteikšanos https://www.youpluss.lv/13062020
Maksimālais dalībnieku skaits ir 25.

Pasākumu organizē biedrība “Attīstības platforma YOU+”, projekta “Politiķis ir tikai cilvēks” ietvaros.
Projekts “Politiķis ir tikai cilvēks” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”,kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.