Jaunumi - JAUNUMI

Projekts "Jaunatnes Akadēmija" 20-25 gadus veciem jauniešiem

Projekts “Jaunatnes Akadēmija” ir biedrības “Attīstības platforma YOU+” jauniešu un jauniešu mentoru iniciēts projekts, kura mērķis ir sniegt iespēju Liepājas reģiona jauniešiem attīstīt savas kompetences un veidot vidi ap sevi, izstrādājot sev interesējošas reģiona attīstības idejas. 

Projekta laikā tiks īstenoti divi neformālās izglītības apmācību cikli, katrs pa 6 dienām. Katrs no “Jaunatnes Akadēmijas” apmācību cikliem tiks veltīts konkrētam solim ceļā uz jauniešu izpratni par to spēju būt būtiskai daļai no sabiedrības, veicinot tās attīstību jauniešiem vēlamā virzienā.

Apmācību ciklu laikā jaunieši ģenerēs specifiskas idejas, kuras spētu pilnveidot vidi ap viņiem, apgūs projektu un biznesa ideju izstrādes ciklu, strādās komandā, dosies pilsētā, lai uzzinātu apkārtējās sabiedrības viedokli par savām plānotajām iniciatīvām un prezentēs savas idejas kompetentai žūrijai, kuras sastāvā būs gan pieredzējuši projektu un uzņēmumu vadītāji, gan pašvaldības administrācijas pārstāvji.


“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”.
Made on
Tilda