MINI-INTERVIJA AR MARKU DANIELU
Marks Daniels

Šīs nedēļas intervijā ar savu pieredzi un uzskatiem dalīsies Daniels Marks - pozitīvs un komunikabls jaunietis, kurš absolvē 12. klasi, "Attīstības platforma YOU+" biedrs, kafejnīcas „Darbnīca" pavārs. Ar mērķi iegūt jaunu pieredzi un kā pats teicis :„ dzīvē neko nenožēlot".

Vai Tu, kā savu nākotnes profesiju, izvēlēsies pavāru?

Visticamāk, ka nē, tas paliks kā hobijs. Vidusskolā es domāju, ka būšu pavārs, bet beigās sapratu, ka izvēlēšos kompromisu un vidusceļu. Iešu attālināti mācīties Rīgā, sestdienās, svētdienās braukšu uz skolu un iešu par sabiedrisko attiecību speciālistu.

Kā tu pavadi savu laiku brīvdienās?

Es ceļos jau pulkstens 8:00, no rītiem dodu priekšroku kafijai, bet ir dienas, kad gribās tēju. Pavadu laiku ar mammu, pavadu laiku ar draugiem, reizēm sanāk arī pasportot.

Kur, tavuprāt, jaunieši vislietderīgāk izmanto laiku?
Liāra Ozoliņa
Sportojot, strādājot un nodarbojoties ar aktīvu atpūtu un piepildītu ikdienu.

Kas skolas laikā priekš tevis ir bijis visgrūtākais?


Vienu brīdi man skola nebija prioritāte, man prioritāte bija darbs, tādēļ man grūtības sagādāja atsēdēt visas stundas skolā, tā bija mana problēma. Jo darbā bija pavisam savādāk, tur ir nepārtraukta kustība.

Ko tu ieteiktu jauniešiem, kas tagad iet skolā?

Lietderīgi izmantot savu laiku.


Kas tevi var izvest no pacietības?
Liāra Ozoliņa
Daudzi cilvēki, kas nespēj komunicēt savā starpā.

Tu raksti dzeju, kā tas notiek?

Tas notiek pavisam ātri, man rodas iedvesma un es divu minūšu laikā varu uzrakstīt tekstu. Tas ir tad, ka es jūtos ne savā ādā, jebkurā laikā, jebkurā vietā. Visbiežāk es rakstu par sajūtām un emocijām.

Kas tev ikdienā ir pats svarīgākais?

Pats svarīgākais man ir komunicēt ar cilvēkiem un visu laiku būt kustībā. Man nepatīk bezdarbība, es nevaru mājās nosēdēt pat divas stundas, man gribas kaut kur vismaz iziet. Kādreiz man bija ļoti daudz kompleksu pašam par sevi, bet pēdējā laikā es esmu iemācījies būt ar sevi un dzīvot arī viens, jo kā tu vari būt kādam citam ,ja tu nevari būt pats sev.


Liāra Ozoliņa
YOU+ radošā redaktore
Made on
Tilda