Jaunumi - JAUNUMI

Norisinājās Politiķis ir tikai cilvēks ar Uldi Hmieļevski

Vakar, 19. maijā, aizvadījām nākošo “Politiķis ir tikai cilvēks” pasākumu. Šoreiz kopā ar Liepājas valstspilsētas domes deputātu, Uldi Hmieļevski, devāmies velobraucienā pa bijušā Liepājas Metalurga teritoriju.


Pasākumu sākām ar ekskursiju, kurā jauniešiem bija iespējams uzzināt interesantus faktus gan par metalurga vēsturi, gan tagadni, gan plānoto nākotni. 🚲


Pasākuma turpinājumā iepazinām politiķi kā tikai cilvēku. Sarunu laikā uzzinājām gan to kāds Uldis bija jaunieša vecumā, kāds ir viņa mīļākais sporta veids un kāda ir viņa ikdiena, gan arī to kāds ir bijis viņa karjeras ceļš un ar kādu mērķi viņš ir nonācis politikā.


Atmiņā palicis arī Ulda novēlējums jauniešiem: uzdrīkstēties, nebaidīties un realizēt mērķus ar visiem saviem spēkiem - varbūt izdosies varbūt neizdosies, taču zināms ir viens, ja neuzdrīkstēsimies, tad pilnīgi noteikti neizdosies.


Paldies jauniešiem par dalību un paldies @uldishmielevskis par jauko uzņemšanu, ineteresanto ekskursiju un sarunām!


Jau drīzumā tiksimies ar pārējiem deputātiem. Plānots, ka līdz jūlijam tiksimies ar visiem 34 Liepājas valstspilsētas un Dienvidkurzemes novada deputātiem.


Projektu “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EZZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. 


#LīdzdalībaVisiem #ParticipationForAll #AktīvaJaunatne #ActiveYOUth #AktivoIedzivotajuFonds #ActiveCitizensFund #Youpluss #JauniešiVAR #Jauda
Made on
Tilda