Jaunumi - JAUNUMI

Dienvidkurzemē pirmais pasākums "Politiķis ir tikai cilvēks"


Otrdien, 8. martā, plkst. 14:00 Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē norisināsies pirmais pasākums jaunajā “Politiķis ir tikai cilvēks” ciklā, Dienvidkurzemē!


Šoreiz pasākumā deputāti kopā ar jauniešiem tiks aicināti piedalīties komanda spēlē “Pārnesums” - sporta spēle, kas ievelk sevī azartiskas un sportot gribošas personas.


Pārnesums mēdz būt galvu reibinoša spēle, tāpat kā, dzīve. Apkārt notiek miljoniem lietu, bet tev ir jāiemācās sevi sapurināt un koncentrēties uz savu pienākumu, darbu vai mērķi.


Sportisku aktivitāšu laikā jaunieši iepazīs kāda ir deputātu Andra Jankovska un Raivja Kalēja ikdiena ne tikai domē, bet arī ārpus tās.

Tāpat paredzēta diskusija, lai deputātus iepazītu kā cilvēkus, ar kuriem ir iespējams konstruktīvi un atvērti runāt par izaicinājumiem, kuri ir svarīgi gan jauniešiem, gan lēmumu pieņēmējiem.


Pieteikšanās -

https://www.youpluss.lv/pitcd1Pasākuma ilgums - līdz 2 stundām.

Pasākums tiek organizēts AIF projekta “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” ietvaros. Projekta laikā norisināsies vairāk kā 20 pasākumi, lai iepazītu visus Liepājas un Dienvidkurzemes novada deputātus.


Projektu “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EZZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

#LīdzdalībaVisiem

#ParticipationForAll #AktīvaJaunatne #ActiveYOUth #AktivoIedzivotajoFonds #ActiveCitizensFund #Youpluss #Jauda IDEJU MĀJA

Made on
Tilda