Jaunumi - JAUNUMI

Projekts ‘’YOU+ 4.0. Pro Max’’ ir noslēdzies!

Projekts ‘’YOU+ 4.0. Pro Max’’ ir noslēdzies!

Sākot ar 2022. gada septembri līdz pat decembrim, Liepājas jaunieši, vecumā no 13-25, varēja pieteikties uz bezmaksas sporta nodarbībām!

Projekta mērķis bija stiprināt un papildināt jau pašlaik esošo jauniešiem pieejamo sociālo pakalpojumu “Liepājas jauniešu mentoru tīkls”, veicinot fizisko un mentālo veselību,tādējādi stiprinot jauniešu pilsonisko līdzdalību.
.
Projekts sniedza iespēju Liepājas jauniešiem, tai skaitā jauniešiem ar ierobežotām iespējām, pieteikties 4-6 bezmaksas sporta nodarbībām, kā arī uzzināt par un ap uzturu, izvēloties sev tīkamo sporta speciālistu.
Dace Dieviņa, Kristīna Petermane, Kaspars Pīrāgs- zinoši treneri, kuru pavādībā tika organizētas nodarbības.

Visa projekta laikā bezmaksas nodarbības apmeklēja 97 jaunieši, taču pieteikušies bija 153.

Projekta rezultātā tika uzsākta jauniešu sociālo funkcionēšanas izaicinājumu risināšana, kā arī projekta sniegtās iespējas palīdzēja dažādiem Liepājas un Dienvidkurzemes jauniešiem piekopt veselīgu dzīvesveidu, iegūt jaunas iemaņas, zināšanas un kontaktus, kā arī kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, tādējādi veicinot kopējo šo jauniešu sabiedrisko un pilsonisko līdzdalību. Projektam beidzoties, daži no jauniešiem turpina apmeklēt nodarbības, kā arī liela daļa ir ieinteresēti iesaistīties līdzīgos projektos arī turpmāk!

Liels paldies treneriem un jauniešiem par apņemšanos!

Projekts ‘’YOU+ 4.0. Pro Max’’ tika īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam ietvaros.
Made on
Tilda