Jaunumi - JAUNUMI

Šoreiz tikāmies ar deputātiem – Edgaru Putru un Dzintaru Kudumu.

Vakar, 8. jūnijā, norisinājās viens no pasākumiem projekta “Politiķis ir tikai cilvēks” ciklā. Šoreiz tikāmies ar deputātiem – Edgaru Putru un Dzintaru Kudumu.

Tikšanās notika Edgara Putras ģimenes saimniecībā “Pīlādži”.

Vispirms tikām aicināti izglītojošā ekskursijā pa dārzniecību, pēc tam devāmies uz galveno ēku, kur prezentācijā uzzinājām vairāk par pašu uzņēmumu un ikvienam bija iespēja doties izbraucienā ar traktoru.


Pasākuma otrajā daļā paguvām apspriest vien dažus jautājumus, taču ar katru reizi arvien vairāk pārliecināmies par to, ka politiķis patiesi ir tikai cilvēkds. Deputāti dalījās atmiņās par to, kā nonākuši līdz savam amatam, savām iepriekšējām darba pieredzēm un nedaudz par hobijiem.


Edgars Putra un Dzintars Kudums jauniešiem atgādināja, ka katram no viņiem ir balss un tā ir jāizmanto, jo bez jauniešiem – nekādi! Prātā palikuši arī Dzintara vārdi: ,,Jūsu lielākā bagātība ir tāda, ka jums viss vēl ir priekšā!”

Paldies Edgaram Putram par silto uzņemšanu un jauniešiem par dalību!

Projektu “Jauniešu vienas pieturas  aģentūra”  finansē Islande,  Lihtenšteina un Norvēģija caur EZZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. 

#LīdzdalībaVisiem

#ParticipationForAll #AktīvaJaunatne #ActiveYOUth #AktivoIedzivotajuFonds #ActiveCitizensFund

Made on
Tilda