Jaunumi - JAUNUMI

Aizvadīta sestā projekta "Politiķis ir tikai cilvēks" aktivitāte

Piektdien, 9. Oktobrī aizvadījām jau sesto projekta “Politiķis ir tikai cilvēks” aktivitāti, kuras laikā iepazināmies ar diviem Liepājas domes deputātiem – Ludmilu Rjazanovu un Pāvelu Seredu.
Tikšanos aizvadījām “Green House” telpās, kur deputāts Pāvels Sereda ikdienā vada treniņus un trenējas pats.
Šī noteikti bija viena no aktīvākajām līdz šīm aizvadītajām tikšanās reizēm ar politiķiem, jo jaunieši gan iesildījās kopā ar deputātiem, gan apguva dažus cīņu paņēmienus. Visiem bija iespēja izkustēties, pārbaudīt savu veiklību un spēku.
Ludmila Rjazanova uz tikšanos bija paņēmusi līdzi savus hobija augļus – filcētus apavus, rotaļlietas un citas lietas. Deputāte ar jauniešiem dalījās savā mīlestībā pret rokdarbiem un labiem darbiem.
Pēc aktīvās pasākuma daļas, kā jau ierasts, aizvadījām diskusiju, kuras laikā uzzinājām daudz jauna par lēmumpieņēmējiem. Pāvels Sereda jauniešiem pastāstīja par savu iepriekšējo darba pieredzi strādājot par ugunsdzēsēju, loģistikas darbinieku un treneri. Ludmila jauniešiem pastāstīja kā viņai izdevies vienā uzņēmumā nostrādāt jau 35 gadus, ar kādiem izaicinājumiem saskārusies skolas laikā un ceļojumos. Uzzinājām daudz jauna un noderīga arī par to kāda ir bijusi pašu deputātu iesaiste vēlēšanās, kad viņi bija jaunieši, un kāpēc arī katram jaunietim būtu jādodas uz vēlēšanām.
Priecājamies par tik aktīvu un labi izdevušos tikšanos ar politiķiem!
Foto: CRE ATE
Pasākumu organizēja biedrība “Attīstības platforma YOU+”, projekta “Politiķis ir tikai cilvēks” ietvaros.
Projekts “Politiķis ir tikai cilvēks” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.
Made on
Tilda