Jaunumi - JAUNUMI

Projekts “Senioru mentoru tīkls” ir apstiprināts!

Vēl viens priecīgs paziņojums - projekts “Senioru mentoru tīkls” ir apstiprināts!

Projekta mērķis ir sniegt atbalstu senioriem, kam tas visvairāk ir nepieciešams, vienlaicīgi iesaistot jauniešus, lai iemācītu viņiem atbildības sajūtu, empātiju, pacietību, vienlaicīgi apvienojot dažādas sabiedrības grupas, tādēļ projekta ietekme ir būtsika gan jauniešiem, gan senioriem.

Projekta laikā apmācīs jauniešus vecumā no 16 līdz 30 gadiem sniegs atbalstu senioriem ikdienas praktiskajās gaitās, tāpat arī palīdzēs iemācīties primitīvās digitālās prasmes, piemēram, samaksāt komunālos maksājumus attālināti, lai banka neietur komisijas maksu, tāpat arī svarīga ir internetbankas lietošana un ārsta vizīšu pieteikšana, ekonomējot laiku un spēku.

Projekta laikā seniori ne tikai tiks iesaistīti aktīvajā sociālajā dzīvē, bet arī akcents tiks likts uz veselības nostiprināšanu un saglabāšanu, kā arī vientulības sajūtas likvidēšanu un emocionālo atbalstu.
_______
Projekts “Senioru mentoru tīkls” tika finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.
Made on
Tilda