Jaunumi - JAUNUMI

19. oktobrī aizvadījām pasākumu “Kafija pēc vēlēšanām”.

19. oktobrī Liepājas Raiņa 6. vidusskolā aizvadījām pasākumu “Kafija pēc vēlēšanām”.


Pasākumu aizvadījām neierastā formātā - 11. un 12. klašu skolēni ar pasākuma vadītājiem piedalījās lomu spēlē, kuras kopējais mērķis bija izglītot un iepazīstināt jauniešus par pēcvēlēšanu norisi.


Dalībniekien nācās iejusties dažādu partiju lomās ar sevis raksturīgajiem viedokļiem un attiecībām, kuru mērķis bija izveidot ministru kabinetu.

Spēles laikā jaunieši lieliski iejutās noteiktajās lomās, tādējādi visiem dalībniekiem bija iespēja apskatīt un izprast pēcvēlēšanu darbību procesu un nozīmi no dažādiem skatu punktiem.

Izsakām lielu pateicību visiem par dalību pasākumā.


Projekts “Jaunatnes politikas attīstība Liepājas un Dienvidkurzemes pašvaldībās” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.

Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Projekta īstenošanu līdzfinansē Liepājas pilsētas pašvaldība Nevalstisko organizāciju projektu līdzfinansēšanas konkursa ietvaros (līgums Nr. 85/2.8. 5.)

Made on
Tilda