Jaunumi - JAUNUMI

"Politiķis ir tikai cilvēks" ar Lailu Rogu un Patriciju Andersoni


Pirmdien, 27. jūnijā plkst. 14:00 ,Ziemupē norisināsies nākošais pasākums, aktivitāšu ciklā “Politiķis ir tikai cilvēks” Dienvidkurzemē!


Šoreiz pasākumā jauniešiem kopā ar deputātēm, Lailu Rogu un Patrīciju Andersoni , būs iespēja vienoties komandā un pieņemt izaicinājumu – no pieejamajiem produktiem pagatavot maltīti.

Tāpat paredzēta diskusija, lai deputātes iepazītu kā cilvēkus, ar kuriem ir iespējams konstruktīvi un atvērti runāt par izaicinājumiem, kuri ir svarīgi gan jauniešiem, gan lēmumu pieņēmējiem.


Pasākums tiek organizēts AIF projekta “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” ietvaros. Projekta laikā norisināsies vairāk kā 20 pasākumi, lai iepazītu visus Liepājas un Dienvidkurzemes novada deputātus.

Projektu “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EZZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. 

#LīdzdalībaVisiem #ParticipationForAll #AktīvaJaunatne #ActiveYOUth #AktivoIedzivotajoFonds #ActiveCitizensFund #Youpluss #Jauda #Dienvidkurzeme
Made on
Tilda