Jaunumi - JAUNUMI

"Politiķis ir tikai cilvēks - Linda Matisone"

Trešdien, 23. septembrī, plkst. 14:00 norisināsies jauniešiem paredzēta ekskursija pa Karostu kopā ar Lindu Matisoni.

Pasākuma laikā jaunieši kopā ar deputāti, AS Lauma Lingerie valdes priekšsēdētāju, Lindu Matisoni dosies nelielā ekskursijā pa Karostu gida pavadījumā. Ekskursijas laikā jauniešiem būs iespēja iepazīt vietas, kuras gadiem tika slēptas no iedzīvotāju acīm.

Pēc ekskursijas, kādā īpašā Karostas vietā, norisināsies diskusija, kuras laikā jaunieši iepazīs deputāti Lindu Matisoni kā personību, kurai ir savas intereses, hobiji un viedoklis.

Pasākums būs piektā aktivitāte programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” īstenotajā projektā “Politiķis ir tikai cilvēks” , kura ietvaros neformāli pavadot laiku, jaunieši iepazīsies ar lēmumu pieņēmēju personīgo pieredzi, izpratīs lēmumu pieņemšanas procesu pašvaldībā un visu sabiedrības locekļu lomu šajā procesā, kā arī lauzīs jauniešu vidū valdošos stereotipus par lēmumu pieņēmējiem.

Projekta mērķis ir pilnveidot jauniešu un lēmumu pieņēmēju dialogu, palielināt jauniešu iesaisti pašvaldības demokrātiskajos procesos. Projekts ilgs līdz 2021. gada februārim un tajā paredzētas 3 galvenās aktivitātes - neformālas vakara diskusijas, kurās jaunieši tiksies ar katru no Liepājas pilsētas Domes lēmumu pieņēmējiem, informatīvā materiāla “Jaunā vēlētāja rokasgrāmata” izstrāde un projekta noslēguma konference “Politiķis ir tikai cilvēks”.

Dalība pasākumā tikai ar iepriekšēju pieteikšanos: https://www.youpluss.lv/lindamatisone
Maksimālais dalībnieku skaits ir 20.

Pasākumu organizē biedrība “Attīstības platforma YOU+”, projekta “Politiķis ir tikai cilvēks” ietvaros.
Projekts “Politiķis ir tikai cilvēks” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.
Made on
Tilda