Jaunumi - JAUNUMI

Diskusija ''Vienā laivā'' - dzimuma līdztiesība

Trešdien, 29. jūnijā, norisinājās diskusija “Vienā laivā”, kurā tika runāts par dzimuma līdztiesības jautājumiem.

Lai labāk izprastu dzimuma privilēģijas un diskrimināciju, notika aktivitāte, kas raisīja dalībniekiem pārdomas, kas ļāva pēc spēles nodoties diskusijai un pārrunāt dažādus jautājumus par un ap šo tēmu.

Otrā pasākuma daļa tika veltīta grupu darbam - 3 stacijas, grupām rotējot, tika dziļāk apskatītas dažādas problēmas, kurām bija jāatrod risinājums.
Pasākuma dalībnieki nonāca pie secinājuma, ka sabiedrībai jābūt saprotošākai, un to katrs var sākt ar sevi un savu domāšanu. Daudzās jomās arī vairs nav tik izteikta diskriminācija dzimuma dēļ, kā tas bija agrāk, taču ikdienišķās situācijās to vēl ir iespējams novērot.

Paldies visiem par dalību!

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) | Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra | Jaunatnes lietas| Eiropas Savienības māja|

Šī diskusija tika īstenota Eiropas Jaunatnes gada ietvaros sadarbībā ar Eiropas Komisiju, Izglītības un zinātnes ministriju, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru un Latvijas Jaunatnes padomi. Uzzini vairāk par to, ko tu vari iegūt, iesaistoties Eiropas Jaunatnes gadā šeit: ljp.lv/ejg
Made on
Tilda