Jaunumi - JAUNUMI

Pagaišajā nedēļā aizvadījām pēdējo "Mentālā veselība arī ir veselība" nodarbību!

Pagaišajā nedēļā novadījām pēdējo Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra "Eiropas Solidaritātes korpuss" nodarbību "Mentālā veselība arī ir veselība" projekta ietvaros, kurš tika organizēts divās atsevišķās aktivitātēs:

Filmu vakars "Mentālā veselība", kur kopā ar jauniešiem noskatījāmies filmu "To The Bone". Pēc filmas bija iespēja piedalīties sarunā par redzēto, kurā pievienojās attālināti karjeras konsultante, jauniešu mentore, koučs Inga Laugale. Filmu vakaru organizējām Liepājas "Jauniešu Māja".

Jauniešiem bija iespēja noskatīties lielisko Workout Generation šovu un noklausīties Gvido Šalms pieredzes stāstu par to kādi šķērsļi bija jāpārvar, lai kļūtu par treneri! Pasākumu organizējām House of Hope jauniešiem.

Priecājamies par jauniešiem un speciālistiem, kuri aktīvi iesaistījušies projektā un nodarbībās!

Aktivitātes tiek rīkota projekta “Mentālā veselība arī ir veselība” ietvaros.
Projekts “Mentālā veselība arī ir veselība” tika finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.
Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.
#ESSolidaritatesKorpuss #JSPA #Mentālāveselībaarīirveselība #MVAIV #YOUPluss
Made on
Tilda