Jaunumi - JAUNUMI

Projektā “Jaunieši VAR!” aizvadīta jau trešā aktivitāte.

Projektā “Jaunieši VAR!” aizvadīta jau trešā aktivitāte Kurzemes reģiona brigādes Liepājas 1.daļas apmeklētāju telpu pārmaiņu procesā.

Pagājušo sestdien, 25.septembrī, jaunieši turpināja iesākto darbu, lai atjaunotu Kurzemes reģiona brigādes Liepājas 1.daļas apmeklētāju telpas un padarītu tās gaišākas, omulīgākas un patīkamākas. Šoreiz lielākais akcents tika likts uz sienu krāsošanu, lai tālāk var darboties māksliniece, kura baltās sienas padarīs interesantākas. Kas uz tām būs attēlots, pagaidām lai paliek pārsteigumam! 

Liels prieks par ikvienu apņēmīgo jaunieti, kurš iesaistās un pierāda, ka jaunieši spēj sastrādāties komandā, radīt pārmaiņas un sasniegt lielus rezultātus, kas ir nozīmīgi ne tikai pašiem, bet arī sabiedrībai!

Seko līdzi aktuālajai informācijai, ja vēlies iesaistīties, kļūt par daļu no projekta un darīt labus darbus!
_____
Projekts “Jaunieši VAR” tika finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu
Made on
Tilda