Jaunumi - JAUNUMI

Aizvadījām apmācības “What the f*** is youth work”

No 2022. gada 8. oktobra līdz 16. oktobra, tika organizētas biedrības “Attīstības platforma YOU+” starptautiskās jaunatnes darbinieku apmācības “What the f*** is youth work”, kuras tika īstenotas kā biedrības Erasmus+ Jaunatnes jomas akreditācijas aktivitāte.

Apmācībās piedalījās 30 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Bulgārijas, Polijas un Gruzijas.

👉🏻Apmācību programmas ietvaros topošajiem un tikko darbu sākušajiem jaunatnes darbiniekiem bija iespēja attīstīt savas kompetences 3 tematos:
Pirmās dienas apmācību vadītāju vadībā iepazina darba ar jaunatni pamatus.
Otrajā apmācību daļā apmācību dalībnieki papildināja savas kompetences par jauniešu mentālo veselību.
Savukārt noslēdzošajā apmācību daļā visiem bija iespēja pašiem izstrādāt un vadīt savas neformālās izglītības metodes, tādējādi praktizējot šīs prasmes, apmeklēt vietējās jaunatnes organizācijas.

🤓Apmācību noslēgumā visi dalībnieki saņēma Youthpass sertifikātus, kā arī BadgeWallet sertifikātus.

Apkopojot izvērtēšana anketas, visi dalībnieki ir novērtējuši, ka apmācības ir pārsniegušas jebkuras viņu ekspektācijas, ir iedvesmoti organizēt un pilnveidot jaunatnes jomu savās valstīs.

Paldies dalībniekiem par aktīvo iesaistšanos un novēlam ar #jaudu turpināt izvirzītos mērķus apmācībās! 🚀
Kā arī liels paldies par viesmīlīgo uzņemšanu @lavendervillalv

Apmācības “Increasing capacity and advocacy of youth work” tika finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkādu iespējamo izlietojumu.
Made on
Tilda