Jaunumi - JAUNUMI

Pievienojies diskusijai "Aktīva līzdalība"

28. maijā plkst. 17:00 tiekamies Eiropas Jaunatnes nedēļas 2021 ietvaros rīkotā diskusijā “Aktīva līdzdalība”.

Tā kā šī gada Eiropas Jaunatnes nedēļas vadmotīvs ir “Mūsu nākotne mūsu rokās”, runāsim par aktīvu līdzdalību un kā tā var palīdzēt mums būvēt mūsu katra paša, pilsētas, valsts un Eiropas nākotni.


Diskusijā piedalīsies:
  • Ilze Bergmane, Latvijas Jaunatnes padomes prezidente, biedrības “Piedzīvojuma gars” valdes locekle, jaunatnes jomas aktīviste, iesaistījusies brīvprātīgajā darbā.
  • Marks Daniels, jaunietis no Latvijas, šobrīd Eiropas Solidaritātes korpusa projekta “REST, Eco-social touristic network” ietvaros kopā ar jauniešiem no Francijas, Spānijas, Vācijas, Dānijas, Beļģijas un Polijas veic brīvprātīgo darbu Rumānijā.
  • Anita Ramka, aktīva jauniete, kādreiz darbojās Rīgas Skolēnu domē, pateicoties brīvprātīgajam darbam ieguvusi iespēju darboties veiksmīgā starptautiskā jaunuzņēmumā.
  • Milan Hopliček, jaunietis no Čehijas, Eiropas Solidaritātes korpusa projekta “Breaking the language barrier” ietvaros darbojās biedrībā “Attīstības platforma YOU+”, šobrīd ir atgriezies Čehijā, bet turpina darboties projektā attālināti.
  • Marta Renāte Jērica, jauniete, jaunatnes jomā iesaistītā persona, darbojas biedrībā “Attīstības platforma YOU+”.

Diskusijas laikā runāsim par un ap aktīvu līdzdalību. Atbildēsim uz jautājumiem - Kā iesaistīties? Kur iesaistīties? Kāpēc iesaistīties? Ko aktīva līdzdalība ir sniegusi mums un ko tā var sniegt Tev?

Priecāsimies diskusijas laikā iesaistīt dalībniekus diskusijā, atbildot uz viņu jautājumiem un uzklausot viņu pieredzi. 

Reģistrācija dalībai: www.youpluss.lv/lidzdaliba

Eiropas Jaunatnes nedēļa šogad norisinās no 24. līdz 30. maijam. Vairāk informācija - https://europa.eu/youth/week_lv 🇪🇺

#TapisArJauniešuEnerģiju #Eurodesk #EurodeskLatvija #JSPA #ESK #EiropasSolidaritātesKorpuss #EiropasJaunatnesNedēļa #EuropeanYouthWeek #JauniešiVAR
Made on
Tilda