Jaunumi - JAUNUMI

Aizvadījām pēdējo projekta "Politiķis ir tikai cilvēks" tikšanās reizi

Vakar, 1. februārī aizvadījām pēdējo projekta “Politiķis ir tikai cilvēks” tikšanās reizi. Šajā reizē tikāmies ar Liepājas domes deputātēm - Helēnu Geriloviču un Gaļinu Skorobogatovu.

 Kopā ar deputātēm noskaidrojām, kāpēc un kā viņas nonākušas politikā. Tā pat runājām par to, kāpēc nepieciešams piedalīties vēlēšanās un iesaistīties politikā.

 Priecājāmies arī dzirdēt dažādus atgadījumus no viņu dzīves un darba. Kopumā pasākuma diskusijas daļu aizvadijām nudien pozitīvi.

 Pasākuma otrajā daļā iesaistījāmies quiz spēlē “Liepāja un liepājnieki?”. Šoreiz pirmo trīnnieku veidoja tikai jaunieši.

 Paldies visiem par dalību! Drīzumā publicēsim atskatu uz aizvadītajām tikšanās reizēm!

Projekta mērķis ir pilnveidot jauniešu un lēmumu pieņēmēju dialogu, palielināt jauniešu iesaisti pašvaldības demokrātiskajos procesos. Projekts ilgs līdz 2021. gada jūlijam un tajā paredzētas 3 galvenās aktivitātes - neformālas diskusijas, kurās jaunieši tiksies ar katru no Liepājas pilsētas Domes lēmumu pieņēmējiem, informatīvā materiāla “Jaunā vēlētāja rokasgrāmata” izstrāde un projekta noslēguma konference “Politiķis ir tikai cilvēks”.

Projekts “Politiķis ir tikai cilvēks” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.
Made on
Tilda