Jaunumi - JAUNUMI

Projekta “Grobiņas Jaunatnes Akadēmija 2020” otrais cikls ir veiksmīgi noslēdzies!

Projekta “Grobiņas Jaunatnes Akadēmija 2020” otrais cikls ir veiksmīgi noslēdzies!

Septembra laikā Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola skolēniem organizējām dažādas nodarbības, kuru laikā iedvesmojām jauniešus ar dažādu speciālistu pieredzes stāstiem un motivējošām atziņām.

Speciālsti jauniešiem pastāstīja par dažādām ikdienā svarīgām un aktuālām tēmām, piemēram, veselīga uztura nozīme ikdienā, jauniešu psihoemocionālā veselība, kā prezentēt sevi publikai, laika plānošana, mērķi, prioritāšu izvirzīšana, pozitīvs mindsets, personības izaugsme u.c.
Visi speciālisti jauniešiem sniedza patīkamas emocijas, motivāciju un iedvesmu darīt un sasniegt vairāk kā arī iedvesmoja nebaidīties no izaicinājumiem un izmantot ikkatru sniegto iespēju.
Lai nostiprinātu nodarbībās iegūto, jaunieši darbojās praktiski, pildīja dažādus uzdevumus un dalījās ar dienas laikā gūtajām atziņām.

Paldies Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola par iespēju sadarboties un paldies jauniešiem par iesaistīšanos visās aktivitātēs!
Tāpat arī milzīgs paldies ikvienam speciālistam, kurš starp saspringtajiem ikdienas darbiem atrada laiku, ko pavadīt ar Grobiņas jauniešiem! Paldies, Intars Zēns , Inga Laugale , Margarita Pavlova , Dace Dieviņa , Dāvis Okmanis , Roberts Grundmanis , Nils Kuncītis , Daumants Vidins ! Jūs patiešām spējat iedvesmot!

Uz tikšanos citos pasākumos!

(Pasākuma īstenošanas laikā tika ievēroti visi aktuālie epidemioloģiskie noteikumi.)
Šo projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8 .3. 4.0 /16 /l/00 1 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanai” (PuMPuRS).
Made on
Tilda