Jaunumi - JAUNUMI

Atskats uz “Jaunatnes Akadēmija 2022”

No 2022. gada 19. maija līdz 20. maijam, norisinājās YOU+ apmācības Liepājas izglītības iestāžu skolēnu pašpārvalžu jauniešiem “Jaunatnes Akadēmija 2022”, kurā piedalījās 19 aktīvākie jaunieši no 10 Liepājas skolām.


Apmācību programmas ietvaros jaunieši atskatījās uz mācību gadā paveikto, veidoja jaunus kontaktus savā starpā kā arī plānoja jaunas idejas nākamajam mācību gadam, kas palīdzētu jauniešiem būt pilsoniski aktīvākiem ne tikai skolas, bet arī visas pilsētas līmenī. 🙌🏻


Apmācību laikā jaunieši radīja 10 idejas, kuru starpā bija tādas idejas kā sporta spēles skolām, visām skolām kopīgas tematiskās nedēļas, interneta pieejamības sakārtošana skolās, tējas pasākumi ar vietējiem deputātiem un skolas podkāstu ierakstīšana.


Apmācību noslēgumā jaunieši atzinuši, ka apmācības sniegušas to, ko viņi paši gaidījusī - iespēju tīkloties ar citu skolu pārstāvjiem un ģenerēt jaunas idejas jauniešu iesaistei.


Paldies jauniešiem par jaudīgu dalību!


Šīs apmācības bija viena no aktivitātēm biedrības kopējos centienos jauniešu pilsonisko līdzdalību Liepājas un Dienvidkurzemes pašvaldībās. Apmācības tika organizētas sadarbībā ar Liepājas izglītības pārvaldes eksperti jaunatnes un karjeras jautājumos Aelitu Jankovsku.


Aktivitātes tiek īstenotas projekta “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” ietvaros, kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EZZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.


#LīdzdalībaVisiem #ParticipationForAll #AktīvaJaunatne #ActiveYOUth #AktivoIedzivotajuFonds #ActiveCitizensFund #Youpluss #JauniešiVAR #Jauda
Made on
Tilda