Jaunumi - JAUNUMI

“Politiķis ir tikai cilvēks” ietvaros, vienojāmies kopīgā lāzertaga spēlē


30. maijā, “Politiķis ir tikai cilvēks” ietvaros, vienojāmies kopīgā lāzertaga spēlē ar deputātiem – Linardu Tiļugu un Raimondu Reini.

Pasākumu sākām ar iesildīšanos un sadalīšanos divās komandās, lai tālāk dotos apgūt lāzertaga noteikumus un izspēlētu trīs dažādas misijas.


Pasākuma laikā, protams, pārliecinājāmies, ka politiķis tik tiešām ir tikai cilvēks. Sarunās ar Linardu Tiļugu un Raimondu Reini, jauniešiem bija iespēja uzzināt ar ko Linards lepojas, kāds bijis viņa pirmais darbs un to, ka viņš neko savā karjeras ceļā nemainītu. Savukārt no Raimonda uzzinājām viņa lielākās bailes un par situāciju no kuras viņš visvairāk ir mācījies.

Deputāti jauniešiem atgādināja par to, ka komandā ir spēks un ka patiesībā mēs jau katrs ikdienā esam lēmumu pieņēmējs.

Liels paldies jauniešiem par dalību,Linardam Tiļugam un Raimondam Reinim par aizraujošo spēli un interesantajiem stāstiem.


Jau drīzumā tiksimies ar pārējiem deputātiem. Plānots, ka līdz jūlijam tiksimies ar visiem 34 Liepājas valstspilsētas un Dienvidkurzemes novada deputātiem.

Projektu “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EZZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

#LīdzdalībaVisiem

#ParticipationForAll #AktīvaJaunatne #ActiveYOUth #AktivoIedzivotajoFonds #activecitizensfund IDEJU MĀJA

Made on
Tilda