Jaunumi - JAUNUMI

Grobiņas Jaunatnes Akadēmija

Šonedēļ sākām īstenot Grobiņas Jaunatnes Akadēmiju.

Pirmdien, 10. maijā jau plkst. 9:00 kopā ar Andru Štāli un Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskolas audzēkņiem runājām par to kā plānot laiku, atrast motivāciju un izvirzīt prioritātes.
Andra ar jauniešiem dalijās savā pieredzē par studijām ārzemēs, projektiem, par to kā sekot līdzi procesiem, lai sasniegtu savus mērķus.
Svarīga atziņa no diskusijas - pieņemt to, ka prioritātes mainās, nenosodīt sevi par lietām, kas notikušas. Galvenais ir iedrošināt sevi, mēģināt un būt laimīgam!


13 maijā turpinājām iedvesmoties kopā ar Robertu Klēpi.


Roberts iepazīstināja jauniešus ar savu ceļu līdz BMX, dizainam un video. Pastāstījā par dažādiem motivācijas veidiem, par to kā procesi var motivēt mūs katru, jo pa ceļam uz lielo mērķi, process un notikumi ir tās lietas, kas Tevi aizvirzīs līdz rezultātam!
Šis piererzes stāsts iedvesmoja jauniešus darīt vairāk, sapņot vairāk un sasniegt vairāk! Nekas nav neiespējams!

“Grobiņas Jaunatnes Akadēmija 2020” tiek organizēta sadarbībā ar Grobiņas novada domi un Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenoto Eiropas Sociālā fonda projektu Nr. 8..3.4.0/16/I/001 Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai “PuMPuRS”.
Made on
Tilda