Jaunumi - JAUNUMI

''Politiķis ir tikai cilvēks'' ar Jāni Vitrupu un Gundaru Siseni

🤩 Otrdien, 28. jūnijā plkst. 16:00 📍Aizputes jauniešu “IDEJU MĀJĀ” norisināsies nākošais pasākums, aktivitāšu ciklā “Politiķis ir tikai cilvēks” Dienvidkurzemē!

🙌🏻Šoreiz pasākumā jauniešiem kopā ar deputātiem, Gundaru Siseni un Jāni Vitrupu, būs iespēja vienoti radīt mēbeles no, iespējams, neierastiem materiāliem.

Tāpat paredzēta diskusija, lai deputātes iepazītu kā cilvēkus, ar kuriem ir iespējams konstruktīvi un atvērti runāt par izaicinājumiem, kuri ir svarīgi gan jauniešiem, gan lēmumu pieņēmējiem. 🤓

Piesakies un tiekamies:
👉🏻 www.youpluss.lv/dpitc5

Pasākums tiek organizēts AIF projekta “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” ietvaros. Projekta laikā norisināsies vairāk kā 20 pasākumi, lai iepazītu visus Liepājas un Dienvidkurzemes novada deputātus.

Projektu “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EZZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. 

#LīdzdalībaVisiem #ParticipationForAll #AktīvaJaunatne #ActiveYOUth #AktivoIedzivotajoFonds #ActiveCitizensFund #Youpluss #Jauda #dienvidkurzeme
Made on
Tilda