Jaunumi - JAUNUMI

Aizvadījām pēdējo Valsts Jaunatnes programmas Jaunatnes Akadēmiju

Šodien aizvadījām pēdējo Valsts Jaunatnes programmas ietvaros organizēto Jaunatnes akadēmiju, noslēdzot motivācijas un pozitīvsma pilnu ciklu. 


Piektdien, 21.maijā, pie mums viesojās un jauniešus iedvesmoja fitnesa trenere Ilona Jēce un Dāvis Okmanis, kurš sevi raksturo kā multifunkcionālu speciālistu.

Ilona dalījās ar piedzīvojumiem un to laikā gūtajām atziņām, fiziskās un mentālās veselības nozīmi, kā arī deva padomus, kā saglabāt pozitīvu domāšanu un lepoties ar sevi.


Savukārt Dāvis jauniešiem dalījās par savu pieredzi darbā ar klientu apkalpošanu kā arī to, kā veiksmīgi radīt ap sevi vidi, lai pulcētu veiksmīgus un spējīgus speciālistus.


Tāpat Dāvis ar noderīgiem padomiem un atziņām klausītājus priecēja arī šodien, 25.maijā. Dāvis dalījās ieteikumos, kā neapstāties pie pirmajām grūtībām, kā motivēt sevi un līdzcilvēkus, kā neļaut apkārtējiem atturēt no mērķu sasniegšanas, kā arī sniedza padomus, kā tikt pāri sliktajām dienām.Šī pasākuma cikla laikā jaunieši guva jaunas zināšanas, ieskatu dažādās nozarēs un speciālistu viedokli par interesējošām un aktuālām tēmām, tāpat arī guva motivāciju un iedvesmu nepadoties un sasniegt pat trakākos mērķus. Tāpat arī katra pasākuma noslēgumā jauniešiem bija praktiskais darbs, kurā bija jāpadalās arī ar dienas laikā gūtajām atziņām un pārdomām.


Paldies ikvienam, kurš piedalījās!Pasākumi tika īstenoti “Attīstības platforma YOU+” projekta “Jaunatnes Akadēmija” ietvaros.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.
Made on
Tilda