Jaunumi - JAUNUMI

Šī ir tava iespēja pieteikties bezmaksas sporta nodarbībām! 🤩

Projekts “YOU+ 4.0. Pro Max’’ ir apstiprināts!
Jaunieti, ja esi vecumā no 13-25, tad šī ir tava iespēja pieteikties bezmaksas sporta nodarbībām! 

Projekta mērķis ir stiprināt un papildināt jau pašlaik esošo jauniešiem pieejamos sociālo pakalpojumu “Liepājas jauniešu mentoru tīkls”, kā arī veicināt jauniešu fizisko un mentālo veselību.
Šis projekts sniedz iespēju Liepājas jauniešiem, tai skaitā jauniešiem ar ierobežotām iespējām, pieteikties 4-6 bezmaksas sporta nodarbībām, kā arī uzzināt par un ap uzturu, ar iespēju izvēlēties, kurš no 3 sporta speciālistiem tevi uzrunā visvairāk. Projekts norisināsies līdz pat 2022. gada beigām!
Dace Dieviņa, Kristīna Petermane un Kaspars Pīrāgs - lieliski sporta speciālisti, kuri ir gatavi darboties kopā ar tevi - izvēlies vienu no viņiem, un pēc pieteikuma aizpildīšanas tavs izvēlētais treneris ar tevi sazināsies, un kopā vienosieties par vietu, laiku un visu pārējo!

Projekta rezultātā tiks uzsākta jauniešu sociālo funkcionēšanas izaicinājumu risināšana, kā arī projekta sniegtās iespējas palīdzēs dažādiem Liepājas jauniešiem piekopt veselīgu dzīvesveidu un kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, tādējādi veicinot kopējo šo jauniešu sabiedrisko un pilsonisko līdzdalību. 

Piesakies šeit: youpluss.lv/nodarbibas

Projekts “YOU+ 4.0. Pro Max” tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam ietvaros.

Made on
Tilda