Jaunumi - JAUNUMI

PITC Dienvidkurzemē

Trešdien, 25. maijā plkst. 12:00 Vaiņodes beķerejā norisināsies nākošais pasākums, aktivitāšu ciklā “Politiķis ir tikai cilvēks” Dienvidkurzemē!

Šoreiz pasākumā jauniešiem kopā ar deputātiem, Andri Jefimovu un Juri Grasmani, būs iespēja uzzināt beķerejas tapšanas stāstu, ar saimnieces palīdzību kopīgi mācīties pagatavot picas un apskatīt dižo maizes krāsni.

Tāpat paredzēta diskusija, lai deputātus iepazītu kā cilvēkus, ar kuriem ir iespējams konstruktīvi un atvērti runāt par izaicinājumiem, kuri ir svarīgi gan jauniešiem, gan lēmumu pieņēmējiem. 

Pieteikšanās - www.youpluss.lv/pitcd2
Pasākuma ilgums - līdz 2 stundām. 
Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots.

Pasākums tiek organizēts AIF projekta “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” ietvaros. Projekta laikā norisināsies vairāk kā 20 pasākumi, lai iepazītu visus Liepājas un Dienvidkurzemes novada deputātus.

Projektu “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EZZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. 

#LīdzdalībaVisiem #ParticipationForAll #AktīvaJaunatne #ActiveYOUth #AktivoIedzivotajoFonds #ActiveCitizensFund #Youpluss #Jauda #Dienvidkurzeme
Made on
Tilda