Jaunumi - JAUNUMI

RTU LSZC Jaunatnes Akadēmija

Pagājušonedēļ, no 26. līdz 30. oktobrim aizvadījām RTU LSZC Jaunatnes Akadēmiju. Tas bija liels izaicinājums ne tikai dalībniekiem, bet arī mums, organizatoriem, jo pirmo reizi Jaunatnes Akadēmija norisinājās attālinātā režīmā.


Šoreiz Jaunatnes Akadēmijā piedalījās RTU LSZC studenti, kuri nedēļas laikā aktīvi darbojās un iepazina labāk savus studiju biedrus.


Kā jau ierasts - nedēļu iesākām iepazīstoties vienam ar otru, lai jau otrajā dienā sadalītos komandās.

Jaunieši piedalījās nodarbībās par projektu plānošanu un īstenošanu, projekta kanvām, jauniešu līdzdalību. Tāpat visi dalībnieki ģenerēja idejas kā Liepāju padarīt par vēl labāku pilsētu, lai jau nedēļas beigās vienu ideju prezentētu žūrijai.

Nedēļas gaitā jauniešiem bija iespēja klausīties gan pieredzes stāstus, gan diskusiju “Liepāja 2030 - jauniešu veidota pilsēta”.

Nedēļa neizpalika arī bez ekskursijām - šoreiz attālināti iepazinām LIAA Liepājas biznesa inkubatoru un Kurzemes Biznesa inkubatoru un to sniegtās iespējas.

Paldies par dalīšanos pieredzē un viedokļos - Kārlis Vilmanis, Intars Zēns, Anna Vītola, Arnis Vītols, Mārcis Veits, Artūrs Butāns, Svetlana Štāle, Mārtiņš Tīdens.

Paldies LIAA Liepājas biznesa inkubators un Kurzemes Biznesa inkubators par attālinātu ekskursiju un iepazīstināšanu ar sevi.


Paldies Juliet cafe par atbalstu!

Lielum lielais paldies CRE ATE par kvalitatīvu tehnisko nodrošinājumu, kas ļāva Jaunatnes Akadēmijai notikt attālināti!

Un paldies jauniešiem par dalību!

#NVOfonds2020 #YOUthPLUSS #YOUPluss #YOUSpace #JauniešiVAR
Pasākums tiek īstenots projekta "YOUthPLUS" ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par raksta saturu atbild Attīstības platforma YOU+.
Made on
Tilda