Jaunumi - JAUNUMI

Liepājas Jaunatnes Akadēmija 2020 - young adult edition

Biedrība Attīstības platforma YOU+ no šī gada 24. augusta līdz 29. augustam organizē jauniešu apmācību programmu “Jaunatnes Akadēmija – young adult edition”. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Dalībai “Jaunatnes Akadēmija – young adult edition” tiek meklēti spējīgi, uzņēmīgi un atraktīvi 18 līdz 25 gadus veci jaunieši, kuri ir gatavi pavadīt sešus vakarus iedvesmojošu un panākumus guvušu cilvēku lokā. Šī ir lieliska iespēja iegūt jaunas zināšanas un prasmes, kas noderēs ne tikai profesionālajā dzīvē, bet arī ikdienā.

Apmācības notiks no 24. līdz 29. augustam kopstrādes telpās “YOUSpace”, Vecajā Ostmalā 53. Dalībnieki sešos vakaros, piedaloties radošajās darbnīcās, grupu darbos un dažādu profesionāļu pieredzes stāstos, izstrādās idejas, kuras spētu padarīt Liepāju par labāku pilsētu. Apmācību noslēgumā komandas prezentēs savas idejas un to prototipus žūrijai, lai iegūtu noderīgas balvas. 

Tāpat jaunieši identificēs sev interesējošās profesionālās ievirzes, pilnveidos sevi, veicinās piederības sajūtu un iesaisti vietējās kopienas attīstībā. 

Uz šīm apmācībām aicināti 20 jauni liepājnieki (vecumā no 18 līdz 25 gadiem).
Pieteikšanās: https://forms.gle/M8DpZXLgef7Ybb2D9

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Made on
Tilda