Jaunumi - JAUNUMI

Pirmspēdējā projekta "Politiķis ir tikai cilvēks" aktivitāte

Vakar, 28. janvārī aizvadījām pirmspēdējo projekta “Politiķis ir tikai cilvēks” tikšanās reizi. Šajā reizē tikāmies ar Liepājas domes deputātiem – Helviju Valci un Edvīnu Striku.

 Kopā ar politiķiem noskaidrojām, kāda ir viņu ikdiena kā domes deputātiem un svarīgu iestāžu vadītājiem. Parunājām arī par to kāpēc un kā jaunieši var iesaistīties politikā, kāpēc nepieciešams piedalīties vēlēšanās.

 Pasākuma otrajā daļā iesaistījāmies quiz spēlē “Vai pazīsti Liepāju?”. Šoreiz izrādījās, ka politiķis bija atjautīgāks par jauniešiem, Helvijs Valcis saņēma visvairāk punktus, otrajā un trešajā vietā atstājot divas jaunietes.

 Paldies visiem par dalību! Tiekamies nākamajā tikšanās reizē jau pirmdien, 1. februārī plkst. 16:00.

Projekta mērķis ir pilnveidot jauniešu un lēmumu pieņēmēju dialogu, palielināt jauniešu iesaisti pašvaldības demokrātiskajos procesos. Projekts ilgs līdz 2021. gada jūlijam un tajā paredzētas 3 galvenās aktivitātes - neformālas diskusijas, kurās jaunieši tiksies ar katru no Liepājas pilsētas Domes lēmumu pieņēmējiem, informatīvā materiāla “Jaunā vēlētāja rokasgrāmata” izstrāde un projekta noslēguma konference “Politiķis ir tikai cilvēks”.

Projekts “Politiķis ir tikai cilvēks” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.
Made on
Tilda