Jaunumi - JAUNUMI

Aizvadīta ceturtā projekta "Politiķis ir tikai cilvēks" aktivitāte

Ceturtdien, 10. septembrī aizvadījām ceturto projekta "Politiķis ir tikai cilvēks" aktivitāti - dienu rallija pasaulē ar Uldi Sesku, Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieku stratēģiskās plānošanas jautājumos. 

Jauniešiem bija vienreizēja iespēja tikties ar Uldi Sesku un viņa dēlu Mārtiņu Sesku vietā, kurā tiek pavadīta liela brīva daļa laika - garāžā. Tā kā Uldis Sesks pats kādreiz ir piedalījies rallijā, to darījis arī viņa tēvs un šobrīd dara dēls, mašīnas, ātrums un garāža ir viņam ir tuvas lietas. 

Tikšanās laikā jaunieši iepazina lēmumpieņēmēju kā parastu cilvēku, kuram ir savas aizraušanās, intereses un viedoklis. To visu uzzinājām klausoties Ulda Seska aizraujošajos stāstos par ralliju un darbu domes priekšsēdētāja amatā. Izrādās, ka abām šīm šķietami nesavienojamajām lietām ir kopīgs mērķis - tikt līdz finišam (sasniegumiem) pa iespējami īsāko ceļu ar pēc iespējas mazākiem zaudējumiem. 

Diskusijas laikā jaunieši uzdodot jautājumus uzzināja daudz un dažādus faktus par domes priekšsēdētāja vietnieku stratēģiskās plānošanas jautājumos - uzzinājām kāda bijusi pirmā Ulda mašīna, kā tā nopelnīta, kur viņš studējis, ko noteikti nedarītu vēlreiz, ko mainītu, ja varētu, un par to, ka drīzumā gaidāma grāmata par viņu. Daļa jauniešu jau aizrautīgi izrādīja interesi par šo grāmatu. Jāsaka, ka arī mēs nevaram sagaidīt, kad tiksim pie iespējas izlasīt grāmatu par cilvēku, kurš vadījis mūsu pilsētu vairāk kā 20 gadus. 

Tikšanās beigās Uldis Sesks aicināja jauniešus pieņemt izaicinājumus un uzņemties vairāk nekā šķietami iespējams izdarīt, jo nevajag baidīties kļūdīties. Kļūdas pieļauj visi - gan jaunieši, gan vecāki, gan priekšsēdētāji, ministri un prezidenti. 

Pasākumu organizēja biedrība “Attīstības platforma YOU+”, projekta “Politiķis ir tikai cilvēks” ietvaros.
Projekts “Politiķis ir tikai cilvēks” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.
#politikisirtikaicilveks #erasmusplus #Liepajateatris #Liepaja #youpluss
Made on
Tilda