Jaunumi - JAUNUMI

''Politiķis ir tikai cilvēks'' ar Lailu Rogu un Patriciju Andersoni

27. jūnijā, ‘’Politiķis ir tikai cilvēks’’ ietvaros, tikāmies ar divām Dienvidkurzemes deputātēm - Lailu Rogu un Patriciju Andersoni.

Tikšanās notika Ziemupē.

Jauniešiem bija iespēja ar Lailu un Patriciju kopīgi sastrādāties komandās un uztaisīt dažādas uzkodas. Tā bija iespēja visiem kopīgi komunicēt un sadraudzēties.
Pasākuma otrajā daļā mielojāmies ar pašu taisītajiem gardumiem, un jauniešiem bija iespēja uzdot jautājumus un vienkārši neformālā gaisotnē parunāt ar deputātēm. Patricija un Laila pastāstīja gan par savu jaunību un izglītības izvēlēm, nonākšanu politikā, un par lietām, ar kurām savā dzīve lepojas.
Laila un Patricija jauniešiem novēlēja vienmēr pieturēties pie savām vērtībam, visa mūža garumā mācīties jaunas lietas un nebaidīties no izaicinājumiem!
Paldies deputātēm par tikšanos un jauniešiem par dalību!
Pasākums tiek organizēts AIF projekta “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” ietvaros. Projekta laikā norisināsies vairāk kā 20 pasākumi, lai iepazītu visus Liepājas un Dienvidkurzemes novada deputātus.
Projektu “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EZZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.
#LīdzdalībaVisiem
#ParticipationForAll #AktīvaJaunatne #ActiveYOUth #AktivoIedzivotajoFonds #ActiveCitizensFund #Youpluss #Jauda #Dienvidkurzeme
Made on
Tilda