Jaunumi - JAUNUMI

Aizvadīts Politķis ir tikai cilvēks kopā ar Gunāru Ansiņu

Vakar, 18. maijā, “Politiķis ir tikai cilvēks” ietvaros vienojāmies kopīgā velobraucienā ar Liepājas valstspilsētas deputātu un domes priekšsēdētāju, Gunāru Ansiņu.


Pasākumu sākām ar tikšanos pie Liepājas jahtu ostas, lai tālāk ar velosipēdiem dotos uz Liepājas bāku un jaunliepājas ostas teritoriju. Visa brauciena laikā jauniešiem bija iespēja gan uzzināt interesantus faktus par Liepājas infrastruktūru, gan ielūkoties vietās, kur ikdienā iedzīvotājiem pieeja ir liegta.


Pasākuma laikā, protams, pārliecinājāmies, ka politiķis tik tiešām ir tikai cilvēks. Sarunās ar Gunāru Ansiņu, jauniešiem bija iespēja uzzināt kāda ir pilsētas mēra ikdiena un kā pats Gunārs ir nokļuvis līdz šadam amatam. Uzzinājām arī kādi ir viņa ikdienas izaicinājumi un kāpēc šī profesija ir tik tuva. 


Tāpat sarunas iedvesmoja jauniešus nepadoties pie neveiksmēm, jo katram izaicinājumam, taču ir arī sava vērtība.


Liels paldies jauniešiem par dalību un @gunars__ansins par vērtīgajām sarunām un doto iespēju apskatīt arī @liepajalv nepieejamo pusi.


Jau drīzumā tiksimies ar pārējiem deputātiem. Plānots, ka līdz jūlijam tiksimies ar visiem 34 Liepājas valstspilsētas un Dienvidkurzemes novada deputātiem.


Projektu “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EZZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. 


#LīdzdalībaVisiem #ParticipationForAll #AktīvaJaunatne #ActiveYOUth #AktivoIedzivotajoFonds #ActiveCitizensFund
Made on
Tilda