Jaunumi - JAUNUMI

AIF projekta “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” darba grupas

Vakar, 22. februārī, norisinājās pasākums AIF projekta “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” ietvaros.

Pasākuma laikā kopā ar dažādiem Liepājas jaunatnes jomas pārstāvjiem tika ielikti pamati pētījumam “Ielu darbs ar jauniešiem Liepājas pilsētā”. Darba grupas ietvaros speciālisti kopā ar jauniešiem veica arī kartēšanu, lai labāk saprastu galvenos punktus Liepājā, kur šie “ielu jaunieši” pulcējas un kādas aktivitātes veic. Diskusijas dalībnieki vairākos brīžos secināja, ka pilsētā nav rajons, kurā jauniešiem nebūtu šādas pulcēšanās vietas un tas nenotiek tikai stereotipiski “sliktajos rajonos”.

Biedrības “Attīstības platforma YOU+” vadītājs Andris Kāposts atzīst, ka ielu darba ar jaunatni attīstīšana Liepājā jau ilgstoši ir bijis sāpīgs jautājums un ir pozitīvi, ka šajā procesā ir gatavs iesaistīties gan nevalstiskās organizācijas, gan Liepājas sociālais dienests, Atkarību profilakšu centrs, Valsts policija un citas iesaistītās puses.

Tāpat pasākumā tik strādāts pie aptaujas jautājumiem, kuri būs nepieciešami, lai iegūtu jauniešu viedokļus par to, kas un kādā formātā šos jauniešus interesētu no ielu darba ar jauniešiem.

Projektu “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EZZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. 
#LīdzdalībaVisiem #ParticipationForAll #AktīvaJaunatne #ActiveYOUth #AktivoIedzivotajoFonds #ActiveCitizensFund 
Made on
Tilda