Jaunumi - JAUNUMI

''Politiķis ir tikai cilvēks'' ar Jāni Vitrupu un Gundaru Siseni

Otrdien, 28. jūnijā, “Politiķis ir tikai cilvēks” ietvaros, vienojāmies kopīgos spēkos ar deputātiem - Jāni Vitrupu un Gundaru Siseni, lai atjaunotu kādu no IDEJU MĀJA mēbelēm.
Pasākumu sākām ar iesildīšanos un sadalīšanos divās komandās, lai tālāk dotos pa IDEJU MĀJA telpām un atrastu kādu mēbeli, kuru būtu nepieciešams atjaunot un jaunieši saprata, ka, lai atjaunotu kādu mēbeli, nemaz daudz nevajag, un jaunieš iemācījās, kā mēbelēm var dot “otru elpu”!

Pasākuma laikā, protams, pārliecinājāmies, ka politiķis tik tiešām ir tikai cilvēks. Sarunās ar Jāni Vitrupu un Gundaru Siseni, jauniešiem bija iespēja uzzināt, kā abi deputāti nonāca līdz politiskaijai dzīvei, par grūtāk pieņemtajiem lēmumiem un par tiem ar kuriem lepojas, un lai nonāktu līdz politikai, ir jāiet maziem solīšiem, kā to darīja deputāts Jānis Vitrups, jo viņš bijis savas dzimtās vietas Vērgales mērnieks. Deputāts Gundars Sisenis deva padomus par to, cik svarīgi ir saglabāt savā zemē vēsturisko, un līdz ar to jābut ir ļoti lielam savas zemes patriotam, kāds ir deputāts Sisenis.

Deputāti jauniešiem atgādināja par to, ka komandā ir spēks un ka patiesībā mēs jau katrs ikdienā esam lēmumu pieņēmējs.

Liels paldies jauniešiem par dalību, Jānim Vitrupam un Gundaram Sisenim par to, ka deva mēbelēm “otru elpu” un ļāva jauniešiem saprast, ka neko daudz nevajag, lai atjaunotu mēbeli, kura jau ilgu laiku stāvējusi malā.

Projektu “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EZZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.
#LīdzdalībaVisiem
#ParticipationForAll #AktīvaJaunatne #ActiveYOUth #AktivoIedzivotajoFonds #ActiveCitizensFund #Youpluss #Jauda #Dienvidkurzeme
Made on
Tilda