Jaunumi - JAUNUMI

Šonedēļ jaudīgi sākām īstenot Kuldīgas Jaunatnes Akadēmiju!

Otrdien, 18.maijā, fitnesa trenere, uztura speciāliste un pozitīva dzīvesveida piekritēja Ilona Jēce Kuldīgas jauniešiem pastāstīja par to, kā rast dzīvesprieku, motivāciju, pozitīvismu un laimi ne tikai sevī, bet arī visās mazajās lietiņās, kas ir apkārt, kā arī izbaudīt ne tikai rezultātu, bet arī ceļu līdz tam. Ilona mudina jauniešus neļaut apkārtējo neticībai un kritikai apturēt ceļu uz sapņu un mērķu sasniegšanu, kā arī iesaka izmantot jebkuru iespēju ceļot, redzēt, pieredzēt un komunicēt.

Ceturtdien, 20.maijā, BMX treneris un uzņēmējs Roberts Klēpis jauniešus iepazīstināja ar pieredzi, piedzīvojumiem un izaicinājumiem uzņēmējdarbībā, padalījās ar ieteikumiem, kā nepatīkamos ikdienas darbus padarīt patīkamus, kā arī Roberts uzsver, ka izglītoties un mācīties var un vajag visu dzīvi, lai augtu un attīstītos.

Abi aizvadītie pasākumi motivēja jauniešus sapņot un sasniegt mērķus, skatīties uz lietām no gaišās puses, kā arī saglabāt pozitīvu garu arī grūtākajos brīžos, jo risinājums ir vienmēr! 

Pasākumu rīko biedrība “Attīstības platforma YOU+” projekta “Kuldīgas Jaunatnes Akadēmija 2020” ietvaros sadarbībā ar Kuldīgas novada Izglītības nodaļu un Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenoto Eiropas Sociālā fonda projektu Nr. 8. 3. 4. 0 / 16 / I / 001 Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai “PuMPuRS”.

Šo projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8. 3.4.0/16/l/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanai” (PuMPuRS).
Made on
Tilda