Jaunumi - JAUNUMI

Politiķis ir tikai cilvēks ar Aivaru Priedolu

Piektdien, 15. jūlijā plkst. 12:00  Kazdangā, norisināsies nākošais pasākums, aktivitāšu ciklā “Politiķis ir tikai cilvēks” Dienvidkurzemē!

Pasākuma laikā deputāti ar jauniešiem veiks orientēšanās aktivitātes, lai nedaudz apskatītu un iepazītu Kazdangu. Pēc aktīvās atpūtas visi tiks aicināti uz Kazbāru nobaudīt desertu!

Protams, vienosimies diskusijā, lai deputātus iepazītu kā cilvēkus, ar kuriem ir iespējams konstruktīvi un atvērti runāt par izaicinājumiem, kuri ir svarīgi gan jauniešiem, gan lēmumu pieņēmējiem.

Piesakies un tiekamies:

https://www.youpluss.lv/dpitc8

 

Pasākums tiek organizēts AIF projekta “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” ietvaros. Projekta laikā norisināsies vairāk kā 20 pasākumi, lai iepazītu visus Liepājas un Dienvidkurzemes novada deputātus.

Projektu “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EZZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

#LīdzdalībaVisiem #ParticipationForAll #AktīvaJaunatne #ActiveYOUth #AktivoIedzivotajoFonds #ActiveCitizensFund #Youpluss #Jauda #Dienvidkurzeme

Made on
Tilda