Jaunumi - JAUNUMI

“Politiķis ir tikai cilvēks” Dienvidkurzemē Lauku Kūrortā

Pirmdien, 30. maijā plkst. 14:00 Lauku Kūrortā norisināsies nākošais pasākums, aktivitāšu ciklā “Politiķis ir tikai cilvēks” Dienvidkurzemē!

Šoreiz pasākumā jauniešiem kopā ar deputātiem, Linardu Tiļugu un Raimondu Reini, aktīvi spēlēsim stratēģisku komandu spēli ar saušanas elementiem, taču bez traumām, proti, lāzertagu.
Tāpat paredzēta diskusija, lai deputātus iepazītu kā cilvēkus, ar kuriem ir iespējams konstruktīvi un atvērti runāt par izaicinājumiem, kuri ir svarīgi gan jauniešiem, gan lēmumu pieņēmējiem. 

Pieteikšanās - www.youpluss.lv/pitcd3
Pasākuma ilgums - līdz 2 stundām. 
Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots.

Pasākums tiek organizēts AIF projekta “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” ietvaros. Projekta laikā norisināsies vairāk kā 20 pasākumi, lai iepazītu visus Liepājas un Dienvidkurzemes novada deputātus.

Projektu “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EZZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. 

#LīdzdalībaVisiem #ParticipationForAll #AktīvaJaunatne #ActiveYOUth #AktivoIedzivotajoFonds #ActiveCitizensFund #Youpluss #Jauda #dienvidkurzeme
Made on
Tilda