Jaunumi - JAUNUMI

Time To Move 2021

8. oktobrī norisinājās pasākums “Nakts video darbnīca”, kura laikā jauniešiem bija iespēja izstrādāt video materiālu video mākslinieka pavadībā, uzzināt dažādus knifus un trikus par video veidošanu un piedalīties Eurodesk izaicinājumā “Eiropa – manas mājas”.

20. oktobrī norisinājās pasākums "Nakts ilustrāciju darbnīca", kura laikā jauniešiem bija iespēja uzklausīt pieredzes stāstu par Eiropas apceļošanu un tās piedāvātajām iespējām, izstrādāt ilustrācijas un piedalīties Eurodesk izaicinājumā “Piedzīvojot Eiropu”.

Abu pasākumu laikā jauniešiem bija iespēja ne tikai piedalīties diskusijā par ES piedāvātajām mobilitātes iespējām, veicinot izpratni par to ieguvumiem, savu kompetenču pilnveidei, bet arī piedalīties kahoot viktorīnā, pārbaudīt savas zināšanas un iegūt balvas.

Tāpat arī no 4. oktobra līdz 24. oktobrim jauniešiem bija iespēja piedalīties orientēšanās spēlē “10 000 soļi Eiropā”. 3 nedēļu laikā, jebkurā sev vēlamā laikā un jebkurā atrašanās vietā jauniešiem bija iespēja piedalīties orientēšanās aktivitātēs par Eiropas mobilitātes iespējām, Eiropas Savienības programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, “Eiropas Solidaritātes korpuss”, Eiropas informācijas tīklu jauniešiem Eurodesk, kampaņu "Time to move" un iniciatīvu DiscoverEU.

Pasākumā piedalījās kopumā 148 jaunieši 58 komandās no visas Latvijas un komandas, kuras sasniedza vislabākos rezultātus ieguva arī balvas.
Orientēšanās pasākumā pirmās 5 vietas ieguva:
1. vietu - Divi draugi un suns
2. vietu- Viņas centās
3. vietu - skauti
4. vietu- 2 kaķi
5. vietu- Kino amatieri

“10 000 soļi Eiropā” organizēja Eurodesk Kurzemes reģionālais koordinators biedrība YOUPluss sadarbībā ar Eurodesk informācijas punktiem Liepājas "Jauniešu Māja" IDEJU MĀJA Kuldīgas Jauniešu māja un Saldus jauniešu māja

Savukārt pasākumus “Nakts video darbnīca” un "Nakts ilustrāciju darbnīca" organizēja biedrība "Attīstības platforma You+" sadarbībā ar Liepājas BJC "Jauniešu māja".

Pasākumi tika organizēti EURODESK kampaņas "Time to Move" ietvaros, par citiem pasākumiem vari uzzināt kampaņas mājaslapā: www.timetomove.info

Made on
Tilda