Jaunumi - JAUNUMI

Aizvadīts pasākums "Politiķis ir tikai cilvēks" Kazdangas pilī

15. jūlijā norisinājās vēl viens “Politiķis ir tikai cilvēks” pasākums.


Šoreiz Dienvidkurzemes novada deputāts Gatis Kalniņš tikās ar jauniešiem Kazdangas pilī, kur devās nelielā orientēšanās spēlē iepazīstot informāciju par Kazdangu un tās vēsturi.

Orientēšanās spēlē bija vienkāršāki jautājumi un jautājumi kuru izzināšanai bija nepieciešams izskriet visus pils stāvus, lai atrastu pareizo atbildi. Spēles noslēdzās ar ļoti oficiālu uzrunu no pils balkona kuras nolasīšanu bija uzņēmies deputāts Gatis Kalniņš.

Pēc uzrunas visi sēdās pie galda un cienājās ar saldējumu no vietējā “Kazbāra” un dažādiem citiem gardumiem.

Sarunu laikā deputāts jauniešiem stāstīja par saviem hobijiem, kāpēc sports ir ļoti savarīga sastāvdaļa ja strādā profesijā kur ir paaugstināti stresa apstākļi, par pieredzi kā vetārstam un to ko skolā vetārstiem neiemāca, bet kas ir ļoti svarīgi, lai spētu veikt savus darba pienākumus. Tāpat deputāts aicināja jauniešus iesaistīties jauniešu organizācijās un jauniešu centru darbībā, kas palīdzēs veicināt viņu iesaisti lēmumpieņemšanas procesos.

Liels paldies Gatis Kalniņš par atsaucību un jauniešiem par dalību.


Projektu “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EZZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

#LīdzdalībaVisie#ParticipationForAll #AktīvaJaunatne #ActiveYOUth #AktivoIedzivotajoFonds #ActiveCitizensFund

Made on
Tilda