Jaunumi - JAUNUMI

Aizvadīta trešā "Politiķis ir tikai cilvēks" aktivitāte

Piektdien, 21. augustā jaunieši kopā ar Ati Deksni, Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieku kultūras un sporta jautājumos, devās interesantā piedzīvojumā pa Liepājas teātri.

Tikšanās mērķis bija iepazīt lēmumpieņēmēju kā vienkāršu cilvēku, kuram ir savas intereses, savi mērķi un viedoklis. Tieši tas arī mums visiem kopā izdevās!

Tikšanos sākām ar aizraujošu ekskursiju pa Liepājas teātri. Izstaigājām un apskatījām vietas, kur ikdienā neviens teātra apmeklētājs nemēdz atrasties. Jāsaka, ka teātris ir viens liels plašs labirints, kurā apmaldīties ir pavisam viegli.
Pēc tam, kad veiksmīgi bijām tikuši ārā no teātra labirintiem, visi kopā iesaistījāmies diskusijā ar Ati Deksni. Uzzinājām ko viņam patīk darīt brīvajā laikā, ar ko viņš lepojas visvairāk, kādas filmas un grāmatas izvēlas lasīt un daudz ko citu. Ar to, protams, viss nebeidzās.
Uzreiz pēc aktīvās diskutēšanas un daudzajiem jautājumiem, jaunieši kopā ar politiķi iejutās scenogrāfu, dramaturgu un aktieru lomā, veidojot pašu izdomātu un improvizētu iestudējumu.
Pasākums bija smieklu un pozitīvisma pilns. Kā jaunieši min - pasākuma laikā jutāmies tā it kā viņš (Atis Deksnis) būtu savējais.

Neizsakāmi liels paldies Liepājas teātrim un mūsu superīgajiem ekskursijas vadītājiem - Rasai Bugavičutei-Pēcei un Sandim Pēcim!

Pasākumu organizē biedrība “Attīstības platforma YOU+”, projekta “Politiķis ir tikai cilvēks” ietvaros.
Projekts “Politiķis ir tikai cilvēks” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”,kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

#politikisirtikaicilveks #erasmusplus #Liepajateatris #Liepaja #youpluss
Made on
Tilda