Jaunumi - JAUNUMI

27. septembrī J.Čakstes Liepājas 10.vidusskolā aizvadījām pasākumu “Kafija ar politiķi”

27. septembrī J.Čakstes Liepājas 10.vidusskolā aizvadījām pasākumu “Kafija ar politiķi”.

Šoreiz pasākumu aizvadījām neierastā formātā - 12. klases skolēni kopā ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības deputātiem piedalījās lomu spēlē, kuras kopējais mērķis bija veicināt jauniešu pilsonisko līdzdalību un iesaisti vēlēšanās.
Dalībniekiem nācās iejusties dažādās lomās - kā jaunieši, kā sabiedrība, kā nevalstiska organizācija un kā vēlēšanās kandidējoša partija.
Spēles laikā jaunieši un deputāti lieliski iejutās noteiktajās lomās, tādējādi visiem bija iespēja apskatīt un izprast vēlēšanu nozīmi no dažādu sabiedrības grupu skatu punktiem.

Izsakām lielu pateicību visiem par dalību pasākumā.

Projekts “Jaunatnes politikas attīstība Liepājas un Dienvidkurzemes pašvaldībās” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.
Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.
Projekta īstenošanu līdzfinansē Liepājas pilsētas pašvaldība Nevalstisko organizāciju projektu līdzfinansēšanas konkursa ietvaros (līgums Nr. 85/2.8. 5.)
Made on
Tilda