Jaunumi - JAUNUMI

Aizvadīts "Politiķis ir tikai cilvēks" ar Aivaru Priedolu


12. jūlijā, projekta “Politiķis ir tikai cilvēks” pasākumu cikla ietvaros, Vaiņodē tikāmies ar Dienvidkurzemes novada domes priekšsēdētāju Aivars Priedols , lai kopīgi veiktu sienu pārkrāsošanu jaunajai Vaiņodes jauniešu telpai.

Pasākuma pirmajā daļā priekšsēdētājs tika iepazīstināts ar projekta vēsturi un to, kas Vaiņodes jauniešus pamudinājis izveidot telpu, kur kopīgi pavadīt brīvo laiku, pēcāk jaunieši kopā ar deputātu izspēlēja jautājumu spēli, lai pirms kopīgas krāsošanas nedaudz izkustētos un iepazītos.


Diskusijā uzzinājām daudz jauna par priekšsēdētāju, piemēram to, ka bērnībā gribējis kļūt par galveno inženieri, taču pirmais darbs viņam bijis Embūtē, strādājis par zootehniķi. Dzirdējām stāstu par to, kā jaunībā kopā ar draugu uztaisījuši mašīnu un, kamēr A. Priedols slimojis, draugs izdomājis to izmēģināt un priekšējie riteņi esot aizgājuši pa gaisu, taču A. Priedols jauniešiem atgādina, ka viss dzīvē ir jāizmēģina, lai nav ko nožēlot un ir ko atcerēties!

Pasākums tiek organizēts AIF projekta “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” ietvaros. Projekta laikā norisināsies vairāk kā 20 pasākumi, lai iepazītu visus Liepājas un Dienvidkurzemes novada deputātus.

Projektu “Jauniešu vienas pieturas aģentūra” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EZZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

#LīdzdalībaVisiem #ParticipationForAll #AktīvaJaunatne #ActiveYOUth #AktivoIedzivotajoFonds #ActiveCitizensFund #Youpluss #Jauda #Dienvidkurzeme #JauniešiVAR

Made on
Tilda