Jaunumi - JAUNUMI

Iespēja 18 līdz 25 gadus veciem jauniešiem saņemt mentora atbalstu

Ņemot vērā šī brīža situāciju un tās radītās sekas uz jauniešu emocionālo un fizisko veselību, biedrība "Attīstības platforma YOU+" sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldības administrāciju piedāvā mentora atbalsta programmu pilngadību sasniegušajiem jauniešiem vecumā no 18 līdz 25 gadiem. 

Mentors jauniešiem var sniegt atbalstu, lai pārvarētu Covid-19 pandēmijas izraisīto spiedienu uz jauniešu labsajūtu. Šīs konsultācijas var Tev palīdzēt uzlabot emocionālo veselību, attiecības ar ģimeni un draugiem, palielināt motivāciju un apgūt dažādas dzīvē nepieciešamās prasmes. 

Lai pieteiktos atbalsta konsultācijai, aizpildi pieteikuma anketu šeit - www.youpluss.lv/mentors

Tikšanās ar mentoru noritēs brīvā atmosfērā pēc iepriekš saskaņota laika. Katram jaunietim tiks piemeklēts visatbilstošākais mentors, lai sadarbība būtu pēc iespējas efektīvākā. 

Katrs jaunietis projekta laikā varēs izmantot mentora atbalstu līdz 20 stundām.

Bezmaksas mentora atbalsta programma jauniešiem vecumā no 18 līdz 25 gadiem tiek nodrošināta sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldības administrāciju. 

Paralēli tam, biedrība “Attīstības platforma YOU+” sadarbība ar Liepājas pilsētas Sociālo dienestu jau kopš septembra, projekta “Mentora pakalpojums sociālā riska jauniešiem”  ietvaros, sniedz mentora pakalpojumu sociālā riska jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem. 

Abus pakalpojumus nodrošina biedrības “Attīstības platforma YOU+” izveidotais Liepājas jauniešu mentoru tīkls, kurš apvieno lielāko daļu darbā ar sociālā riska jauniešiem iesaistītās Liepājas organizācijas - Pusaudžu resursu centrs, biedrība “House of hope”, “Centrs Marta” Liepājas filiāle , biedrība “Skrejceļš”, biedrība “Sociālā atbalsta un izglītības fonds”, biedrība “VIA Libertas”.

Made on
Tilda