Jaunumi - JAUNUMI

Projektā “Jaunieši VAR!” aizvadītas jau divas aktivitātes.

Jaunieši tiešām var!

Projektā “Jaunieši VAR!” aizvadītas jau divas aktivitātes, kuru laikā ar jauniešu palīdzību tika iesākts Kurzemes reģiona brigādes Liepājas 1.daļas apmeklētāju telpu atjaunošanas process.

Jau pirmajā tikšanās reizē, 14.augustā, jaunieši ar pilnu sparu ķērās pie darba, plēsa tapetes, skrūvēja līstes un sagatavoja sienas apmetējam, lai viņš tās varētu tālāk sagatavot krāsošanai.

Otrā tikšanās reize 18.septembrī bija ne mazāk produktīva. Šoreiz diena sākās ar ugunsdzēsēju vadītu nelielu nodarbību par ugunsdrošību un drošību uz ūdens, kam sekoja praktiskā dienas daļa - pirms tam notīrīto un sagatavoto sienu krāsošana, kas nebūt nav vienkārši un ātri izdarāms!

Taču vēl Kurzemes reģiona brigādes Liepājas 1.daļas apmeklētāju telpu atjaunošanas process nav pabeigts, tādēļ aicinām tieši Tevi, jaunieti, jau nākamsestdien, 25.septembrī, kļūt par nozīmīgu šī projekta daļu un palīdzēt telpas padarīt patīkamākas kā apmeklētājiem, tā pašiem darbiniekiem!
KAD? Sestdien, 25.09.2021.
KUR? Liepājas ugunsdzēsēju depo.
CIKOS? 12:00
Piesakies šeit: https://ej.uz/jauniešivar
______
Projekts “Jaunieši VAR” tika finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.
Made on
Tilda