Jaunumi - JAUNUMI

Diskusijas pasākums “Telpa un līdzdalība visiem” Kuldīgā un Puzē

YOU+ sadarbībā ar @ljp_lv organizēja divus diskusijas pasākumus “Telpa un līdzdalība visiem”, 22.02. Kuldīgā “Jauniesu mājā” un 26.02. Puzes kultūras namā.

Kopā vairāk kā 45 lēmumpieņēmēji, speciālisti un jaunieši, kuri rotējot par vairākām stacijām diskutēja par aktuālajām tēmām kā “Jauniešu telpa”, “Digitālā pasaula”, “Ietekme” un “Iekļaušana”, lai dotu iespēju izteikt savu viedokli par telpu jauniešiem un spēju ietekmēt lēmumu pieņemšanu.

Kaut katrā lokācija bija izvirzītas dažādas problēmas tomēr aktualizējās viena kopēja - Komunikācijas pārrāvums starp jauniešiem un lēmumpieņēmējiem. Ģenerātās idejas variēja no kopīgu pašpārvalžu organizēšanas, mājaslapu kā komunikācijas platformu veidošanas līdz uzskatam ,ka ir jaunatnes lietu konsultatīvās padomes sastāvā jāiekļauj jauniešu pārstāvjus, t.sk., vidusskolēnus.

Pasākumu dalībnieki dalījās, ka šāds diskusijas formāts ir veiksmīgs, jo veido savstarpēju mijiedarbību un veicina efektīvāku komunikāciju, kā arī attīsta dialogu kultūru

Noslēdzot diskusiju ar “pozitīvo sniegu” dalībnieki daloties ar mazliet pozitīvismu, rakstīja par ko viņi ir pateicīgi:

“Par iespēju paplašināt savu redzesloku, iepazīt cita pagasta jauniešus, par iedvesmu, par
ideju kā savest kopā jauniešus, par pieredzi.”

“Esmu pateicīga par iespēju sarunāties ar jauniešiem, izzināt un mēģināt saprast jauniešu
viedokļus par digitālo pasauli un citiem jautājumiem. Prieks par dzīvām, aizraujošām
idejām.”

Attīstības platforma YOU+ izsaka lielu paldies par sadarbību @kuldigasjm @darznieksandzs un @sibillavege @biedriba_mums , kā arī ik katram par aktīvo dalību diskusijā, un aicina neapstāties tikai pie ideju ģenerēšanas, bet tās radīt un attīstīt.

Diskusijas norisinājās Eiropas Jaunatnes dialoga ietvaros, tās līdzfinansē Eiropas
Savienība.

#Youpluss #Jauda #ljp #izm #EJD

Made on
Tilda