Jaunumi - JAUNUMI

Konference "solis TUVĀK"

Vakar, 31.10. Liepājas koncertzāle Lielais dzintars / Concert hall Great Amber, norisinājās #jaudīga un iedvesmojoša konference.


Tā bija iespēja ieskatīties ceļojumā, ko ir veicis YOU+ :

Uzzināt ko mēs kopā biedrībā esam paveikuši, primo reizi apskatīt mūsu un Amanda Treiliba veidotās asociatīvās kartiņas, un par Liepāja Jauniešu mentoru tīklu !

Konferencē jauniešiem no iniciatīva konkursa, kas tika organizēts ar Liepājas pašvaldības atbalstu un Agija Meniķe atbalstu, un YOU+ Hakatona, bija iespēja prezentēt savas idejas #JauniešiVAR


Apmeklētājiem bija lieliska iespēja noskatīties “Politķis “ir tikai cilvēks“ īsfilmas pirmizrādi, kuru radīja Roberts Klēpis CRE ATE !

Pēc filmas Inga Birzgale , kura koordinēja projektu, iepazīstināja ar izstrādāto materiālu “Jaunā vēlētāja rokasgrāmata”, kas tapis projektā kopā ar filmu.

Drīzumā īsfilmu varēs noskatīties jebkurš, tāpēc seko līdzi jaunumiem!

Konferences noslēgumā, norisinājās paneļdiskuija, kur apmeklētājiem bija iespēja uzzināt pieredzes stāstus no Inga Laugale Ance Timane Sendija Kaprānova Roberts Klēpis , par darbību YOU+, kāpeč nepieciešams ir NVO un kur ikdienā rast motivāciju!

Paldies konferences runātājiem, apemeklētājiem un komandai!


Ja gribi uzbūvēt kuģi, iemāci cilvēkiem ilgoties pēc jūras. / Antuāns de sent-ekziperī /

Šie mazie mirkļi ir pierādījums, ka kopā mēs varam sasniegt, iedvesmot un paveikt lielus darbus!


Pasākums tika organizēts projekta “YOU+ 3.0.” ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Foto :

Laura Vilerte Photography

(

Laura Vilerte

)

Kitija Okmane

Made on
Tilda