Jaunumi - JAUNUMI

Grobiņas Jaunatnes Akadēmija

 Pagājušonedēļ, no 17. līdz 21. maijam, Grobiņas Jaunatnes Akadēmijas ietvaros, jaudīgi darbojāmies kopā ar Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskolas jauniešiem. 

17. maijā tikāmies ar freelanceri Robertu Grundmani. Roberts jauniešiem pastāstīja par savu ceļu profesionālajā jomā, par to kā motivēt sevi un ieguldīt resursus pareizajā virzienā. Roberts aicināja jauniešus padomāt un saprast, kāpēc viņi dara to, ko dara. Mērķis un disciplīna ir tas, kas virza mūs uz priekšu.

18. maijā kopā ar jauniešiem tikāmies ar psiholoģijas studenti un jauniešu mentori Annu Vītolu. Anna jauniešiem pastāstīja vairāk par mentālo veselību, dalījās savā pieredzē ar dzīves izaicinājumiem un to, ko no tiem iemācījās. Jaunieši tika iepazīstināti arī ar pieejamajiem resursiem, kuri var tikt izmantoti, lai uzlabotu savu mentālo veselību.

19. maijā jauniešus iedvesmoja Pusaudžu resursu centra Liepājas filiāles vadītāja, biedrības “Attīstības platforma YOU+” valdes locekle, karjeras konsultante, koučs Inga Laugale. Inga jauniešus iedvesmoja nepadoties un pabeigt iesāktās lietas. Viņa jauniešus motivēja daloties savā pieredzē, ieteica dažādus “tips and tricks” par to kā motivēt sevi un nepadoties.

21. un 22. maijā pie jauniešiem ciemojās veselīga dzīvesveida piekritēja, trenere Ilona Jēce. Ilona abas dienas jauniešiem stāstīja par veselīga dzīvesveida nozīmi ikdienā, par to kā tas iespaido ne tikai mūsu fizisko, bet arī mentālo veselību. Ilona jauniešiem lieliski pastāstīja to kā veselīgs dzīvesveids var būt atslēga ceļā uz personīgo izaugsmi.

Priecājamies par produktīvi aizvadīto nedēļu un jau sākam īstenot nākamās nodarbības. 

Nodarbības rīko biedrība “Attīstības platforma YOU+” projekta “Grobiņas Jaunatnes Akadēmija 2020” ietvaros sadarbībā ar Grobiņas novada domi un Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenoto Eiropas Sociālā fonda projektu Nr. 8. 3. 4. 0 / 16 / I / 001 Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai “PuMPuRS”.
Šo projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8. 3.4.0/16/l/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanai” (PuMPuRS).
Made on
Tilda