Jaunumi - JAUNUMI

Aizvadīts "Politiķis ir tikai cilvēks" Pāvilostā


13. jūlijā tikāmies Pāvilostā, šoreiz projekta “Politiķis ir tikai cilvēks” pasākumā ar mums kopā bija 3 deputāti - Andrejs Radzevičs, Jānis Veits un Aivars Galeckis.

Deputātus un jauniešus braucienā ar laivu pa Sakas upi aicināja kapteinis Ģirts, jaunieši atzina, ka labākais brīdis esot bijis, kad laivu iešūpojuši jūras viļņi.

Savukārt pēc vizināšanās ar laivu vienojāmies diskusijā, lai pārliecinātos par to, ka politiķis tiešām ir tikai cilvēks. No Andreja, Jāņa un Aivara uzzinājām, ka visi kā viens dzīvē pateicīgi ir vecākiem par doto un iemācīto. Jaunieši tagad zina, ka Andreja Radzeviča sliktais ieradums ir lietas atlikt uz pēdējo brīdi, taču tajā esot arī kas labs - nereti pēdējā brīdī tieši uzrodas kāds labāks piedāvājums vai ideja. Aivars Galeckis atzina, ka viņa sliktais ieradums ir krākšana. Daudz runājām arī par vēlēšanām un to, kādēļ ikvienam jaunietim vajadzētu iesaistīties lēmumu pieņemšanā, kā Jānis Veits sacīja:”sapņu ir tik daudz un dažādi un, ja nav neviena, kas aizstāv jūsu intereses, ir jāiet pašam!”.

Beigās deputāti jauniešiem sirsnīgi novēlēja, lai izdodas izvēlēties pareizo virzienu, kurā doties un tikt īstajās vietās.

Projektu “Jauniešu vienas pieturas  aģentūra”  finansē Islande,  Lihtenšteina un Norvēģija caur EZZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. 

#LīdzdalībaVisiem

#ParticipationForAll #AktīvaJaunatne #ActiveYOUth #AktivoIedzivotajuFonds #ActiveCitizensFund #Youpluss #Jauda #Dienvidkurzeme

Made on
Tilda